KONST / Litografier / Grafiskt blad 14077127
nr 1407 7127
Cole Morgan
(f. 1950), USA
Grafiskt blad, "Lift Anteus II". Signerad, numrerad, daterad 1978. Bladets mått: 62x46 cm, yttermått inklusive ram: 72x52 cm
Kondition: märken efter häftmassa
Cole Morgan, amerikansk bildkonstnär född 1950.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:53:49
5/7 19:05:53